ויצא תשעד (600)

היצירה שלי

הגשם ירד בחוזקה ושטף את הכבישים, המזג אוויר הסוער הפריע לג'ונסון ריין לראות את הכבישים, המגבים עבדו במרץ וניקו את שמשת הרכב ביסודיות. לאחר מספר רגעים הגשם פסק לחלוטין בפתאומיות. אבל המגבים המשיכו לעבוד תוך כדי שהם משמיעים חריקה צורמנית שגרמה לו צמרמורת.

...

צפה בכתבה »

לשאוף לשלימות

הוא עמד שם נכלם ומבויש, מעולם לא חלם שיתקל בתגובה צוננת מעין זו. אלין היה משרתו האישי של הרוזן הוולן ושירת אותו נאמנה במשך שנים רבות. הרוזן היה ידוע כאדם ישר דרך ורחמן והתייחס למשרתיו בכבוד ובהגינות, כולם אהבו את הרוזן וכיבדו אותו עד מאד

...

צפה בכתבה »

הרשו'ת לשאול

מה זה משנה לקב'ה אם אנחנו אוכלים כשר או לא כשר, או לדוגמא בשר בחלב? יש לנו פסלים בחצר, וחבר אמר לי שצריך לשבור איבר לאותם פסלים כי זה איסור מהתורה. מדוע זה אסור אם אנחנו לא משתחווים להם? 

...

צפה בכתבה »

הגרלת עלון 600

לרגל עלון 'שלום לעם' מס' 600 הוחלט בהנהלת הארגון לעשות הגרלה מיוחדת עבור שולחי התשובות למדור 'בית המדרש'. שולחי התשובות ייכנסו להגרלה מיוחדת ע'ס 1200 ₪ ולכל אדם ישנה אפשרות לשליחת תשובה אחת ולא יותר מכך

...

צפה בכתבה »

דבר המערכת - חוגגים עשור

חוגגים עשור. זה התחיל לפני עשר שנים, חלום אחד קטן של אנשים עם חזון גדול, הביא להוצאת הגיליון הראשון של 'שלום לעם'. בהתחלה, יצא לאור העלון רק באלף עותקים שהופצו במספר מוקדים בארץ. 

...

צפה בכתבה »

כתובת

"שלום לעם"

ע"י עמותת "גבריאל שר ישראל" (ע.ר. 58-037849-5)

רח' בני ברית 18 ירושלים

02-5022881

webmaster@shalomlaam.co.il

צור קשר